O Psychomatu

Jsme projekt, který se snaží podporovat veřejnost v tom, aby otevřeně mluvila o psychologii a duševním zdraví, svobodně se v tomto oboru realizovala a sdílela své příběhy. Aktuálně vydáváme stejnojmenný časopis, do jehož tvorby se může zapojit každý, kdo má o psychologii a duševní zdraví zájem.

Chceme být pro druhé inspirací i pomocí a spojovat podobně laděné lidi.

Naše hodnoty

Spolupráce a podpora


Tvoříme projekt, který podporuje lidi v jejich seberealizaci, vytváříme s lidmi pouto.

Velkorysost

a ochota pomoci

Snažíme se ke každému přistupovat individuálně a otevřeně. V případě potřeby jsme, bez ohledu na rozdíly, ochotni každému poskytnout pomocnou ruku.

Inovace a inspirace


Snažíme se přicházet s něčím novým a inspirovat další nadšence v jejich seberealizaci.

Péče a komunikace 


O své zákazníky i sledující s radostí, láskou a nadšením pečujeme a komunikujeme s nimi na denní bázi.

Náš tým

Veronika Čížková


Jsem zakladatelkou projektu a  studentkou psychologie. Snažím se lidem ukázat cestu, jak beze strachu otevřeně mluvit o svých prožitcích, radostech i bolestech.

Matouš Kostomlatský


Jsem pravou rukou šéfredaktorky, zodpovídám za to, aby Psychomat šlapal jako švýcarské hodinky. A pomáhám kde je to třeba.

Vím, jak je pro mě osobně důležité zajímat se o své duševní zdraví, takže k tomu rád dopomáhám ostatním prostřednictvím práce pro Psychomat.

Eva Vostárková


Jako součást projektu Psychomat se snažím, aby projekt spojoval lidi v komunitu, která nemá strach mluvit a dozvědět se více o duševním zdraví.

Jana Bílková


Píšu články, starám se o stories a piju kafe. Jsem ambiciózní introvert a mám ráda zvířata - proto studuji veterinu.


Nikola Suchánková


Jsem korektorkou časopisu Psychomat. Zároveň se podílím na tvorbě příspěvků na Instagram a výjimečně napíšu nějaký článek. Českému jazyku a psychologii se věnuji nejen v rámci mého studia, ale také ve svém volném čase.