Celý tým Psychomatu 

❤️

V Psychomatu se věnuji zařizování spoluprací. Baví mě to a motivuje mě myšlenka, že mohu pomoci dostat povědomí o duševním zdraví a obecně psychologii mezi  veřejnost.

Marcela Hamplová

zařizování spoluprací

Moje oko pozorně hledá a následně opravuje neduhy všech textů, které vysíláme do světa. A to po stylistické, gramatické i typografické stránce.

Simona Vlčková

korektorka českého jazyka

Pomáhám lidem s nastavením mysli. V projektu Psychomat se zabývám tvorbou odborných článků a jejich grafickou úpravou.

Nikol Denková

studentka psychologie

Píšu články, zařizuji spolupráce a okrajově pomáhám v jiných oblastech projektu.
Věřím tomu, že za psychické nemoci se nikdo nemusí stydět 

Tereza Korpaňová

studentka

V projektu Psychomat píšu články a snažím se své zkušenosti a vědomosti předat dál, protože je velice důležité, aby se každý člověk naučil sdílet své emoce a pocity.

Natálie Solařová

studentka

Psychologii se věnuji především ve svém volném čase. Věřím, že každý člověk je osobnost, která má svůj příběh, za který se nemusí stydět. Psychické zdraví není tabu - proto mě práce pro Psychomat baví a naplňuje.

Anička Bruková

redaktorka

Pro Psychomat vytvářím videa na Tiktok a Reels. Myslím si, že duševní zdraví je stejně důležité jako zdraví fyzické, a proto je třeba nebát se o něm otevřeně hovořit.

Karolína Pavlíková

tvorba videí

V projektu Psychomat pomáhám s grafickou úpravou časopisu a ve volném čase se zajímám i o lidskou psychiku. Baví mě sledovat, jaký kdo je, jak se chová a vidět, že jsme každý úplně jiný.

Natálie Jakubová

grafička časopisu

V týmu působím jako redaktorka a grafička článků. Už od malička mě baví psát a něco vytvářet, po maturitě chci jít studovat psychologii na VŠ, takže práce pro Psychomat krásně propojuje věci, které mě baví.

Damia Veselá

redaktorka a grafička