Časopis, který pomáhá lidem mluvit o duševním zdraví

PŘÍŠTÍ VYDÁNÍ ODESÍLÁME ZA:

00 : 00 : 00 : 00

Co je Psychomat?

Projekt, který se snaží podporovat veřejnost v tom, aby otevřeně mluvila o psychologii a duševním zdraví, svobodně se v tomto oboru realizovala a sdílela své příběhy. Aktuálně vydáváme stejnojmenný časopis, do jehož tvorby se může zapojit každý, kdo má o psychologii a duševní zdraví zájem.

Chceme být pro druhé inspirací i pomocí a spojovat podobně laděné lidi.

Připoj se k nám na sociálních sítích!

Reference od našich čtenářů

Moc se mi líbí, že si mladí lidé mohou splnit své sny a v časopise se seberealizovat. V časopise si každý najde to své, ať už jsou to odborné, sebezkušenostní nebo zábavné články. Díky rozměrům se vejde akorát do baťůžku. Aktuálně se mnou cestuje do Tallinnu.

Helena

Časopis jsem četla v psychiatrické ambulanci. A názor? Naprosto boží! Prosím, ať je toho více. Nesmírně vám děkuji za to, co děláte pro ostatní.

Melanie

Jsem moc ráda, že se snažíte rozšiřovat povědomí o psychologii a dáváte možnost lidem, které psychologie zajímá, sdílet vlastní zkušenosti s duševním zdravím. Je to skvělý projekt, který má určitě budoucnost.

Pavlína

Psychomat přibližuje poutavým způsobem obor psychologie úplně všem, kteří na něj narazí. Líbí se mi osobní zkušenosti s psychologickými tématy. Hodně jsem si z časopisu vzala a doufám, že jeho tvorba a kvalita budou přetrvávat i do budoucna.

Kristýna

Děkujeme našim partnerům